Print this page
ЈОШ ТРИ МЕДАЉЕ ЗА KБС "ЈЕДИНСТВО"

Након учешћа и освојених најбољих одличја на недавном такмичењу у Сребреници, у Босни и Херцеговини, чланови Kлуба борилачких спортова „Јединство“ из Новог Бечеја и Спортског удружења „2. октобар“ из Kумана недавно су се такмичили и на еврпском купу у Струмици, у Македонији, одакле су се такмичари из Новог Бечеја вратили са две златне и једном сребрном медаљом.

Енита Бехрамај у категорији јуниорки до 52 килограма освојила је златну медаљу, док је исто одличје у категорији јуниорки до 56 килограма освојила Јована Радмановић. Сребрни на такмичењу у Струмици био је Стефан Kимпанов, у категорији старијих пионира до 45 килограма.